Bet Builder Tips

Featured
16/10
14:30
Borussia Dortmund
Mainz 05
Player Stats Available
Premier League
16/10
12:30
Watford
Liverpool
Player Stats Available
16/10
15:00
Aston Villa
Wolverhampton Wanderers
Player Stats Available
16/10
15:00
Leicester City
Manchester United
Player Stats Available
16/10
15:00
Manchester City
Burnley
Player Stats Available
16/10
15:00
Norwich City
Brighton & Hove Albion
Player Stats Available
16/10
15:00
Southampton
Leeds United
Player Stats Available
16/10
17:30
Brentford
Chelsea
Player Stats Available
La Liga
16/10
17:30
Levante
Getafe
Player Stats Available
16/10
20:00
Real Sociedad
Mallorca
Player Stats Available
Bundesliga
16/10
14:30
Borussia Dortmund
Mainz 05
Player Stats Available
16/10
14:30
Eintracht Frankfurt
Hertha BSC
Player Stats Available
16/10
14:30
Union Berlin
Wolfsburg
Player Stats Available
16/10
14:30
Freiburg
RB Leipzig
Player Stats Available
16/10
14:30
Greuther Fürth
Bochum
Player Stats Available
16/10
17:30
Borussia M'gladbach
Stuttgart
Player Stats Available
Serie A
16/10
14:00
Spezia
Salernitana
Player Stats Available
16/10
17:00
Lazio
Inter
Player Stats Available
16/10
19:45
Milan
Hellas Verona
Player Stats Available
Ligue 1
16/10
16:00
Clermont
Lille
Player Stats Available
16/10
20:00
Olympique Lyonnais
Monaco
Player Stats Available
Tipico Bundesliga
16/10
16:00
Austria Wien
Admira
Player Stats Available
16/10
16:00
Austria Klagenfurt
Rapid Wien
Player Stats Available
16/10
16:00
Rheindorf Altach
Salzburg
Player Stats Available
Pro League
16/10
15:15
Union Saint-Gilloise
RFC Seraing
Player Stats Available
16/10
17:30
Zulte-Waregem
Antwerp
Player Stats Available
16/10
17:30
KV Oostende
Cercle Brugge
Player Stats Available
16/10
19:45
Standard Liège
OH Leuven
Player Stats Available
Serie A
16/10
23:00
Chapecoense
Fortaleza
Player Stats Available
Championship
16/10
12:30
Fulham
Queens Park Rangers
Player Stats Available
16/10
15:00
Blackburn Rovers
Coventry City
Player Stats Available
16/10
15:00
Bristol City
AFC Bournemouth
Player Stats Available
16/10
15:00
Huddersfield Town
Hull City
Player Stats Available
16/10
15:00
Middlesbrough
Peterborough United
Player Stats Available
16/10
15:00
Millwall
Luton Town
Player Stats Available
16/10
15:00
Nottingham Forest
Blackpool
Player Stats Available
16/10
15:00
Preston North End
Derby County
Player Stats Available
16/10
15:00
Reading
Barnsley
Player Stats Available
16/10
15:00
Sheffield United
Stoke City
Player Stats Available
Ligue 2
16/10
14:00
Toulouse
Auxerre
Player Stats Available
16/10
18:00
Bastia
Grenoble Foot 38
Player Stats Available
16/10
18:00
Caen
Le Havre
Player Stats Available
16/10
18:00
Dijon
Amiens SC
Player Stats Available
16/10
18:00
Nancy
Guingamp
Player Stats Available
16/10
18:00
Pau
Paris
Player Stats Available
16/10
18:00
Quevilly Rouen
Niort
Player Stats Available
16/10
18:00
Rodez
Sochaux
Player Stats Available
16/10
18:00
Valenciennes
Dunkerque
Player Stats Available
2. Bundesliga
16/10
12:30
Karlsruher SC
Erzgebirge Aue
Player Stats Available
16/10
12:30
Heidenheim
St. Pauli
Player Stats Available
16/10
12:30
Ingolstadt
Holstein Kiel
Player Stats Available
16/10
19:30
Hamburger SV
Fortuna Düsseldorf
Player Stats Available
Serie B
16/10
13:00
Ascoli
Lecce
Player Stats Available
16/10
13:00
Crotone
Pisa
Player Stats Available
16/10
13:00
Vicenza
Reggina
Player Stats Available
16/10
13:00
Pordenone
Ternana
Player Stats Available
16/10
15:15
Perugia
Brescia
Player Stats Available
16/10
15:15
Cosenza
Frosinone
Player Stats Available
16/10
17:30
Como
Alessandria
Player Stats Available
J-League
16/10
06:00
Sagan Tosu
Shonan Bellmare
Player Stats Available
16/10
07:00
Urawa Reds
Gamba Osaka
Player Stats Available
16/10
07:00
Shimizu S-Pulse
Kashiwa Reysol
Player Stats Available
16/10
08:00
Yokohama
Tokushima Vortis
Player Stats Available
16/10
08:00
Vissel Kobe
Avispa Fukuoka
Player Stats Available
16/10
11:00
Yokohama F. Marinos
Consadole Sapporo
Player Stats Available
Liga MX
16/10
01:00
Necaxa
Puebla
Player Stats Available
16/10
03:00
Mazatlán
Atlas
Player Stats Available
16/10
23:00
Monterrey
León
Player Stats Available
Eredivisie
16/10
15:30
Feyenoord
RKC Waalwijk
Player Stats Available
16/10
17:45
SC Heerenveen
Ajax
Player Stats Available
16/10
17:45
Go Ahead Eagles
Heracles
Player Stats Available
16/10
20:00
Fortuna Sittard
SC Cambuur
Player Stats Available
16/10
20:00
PSV
PEC Zwolle
Player Stats Available
Eliteserien
16/10
17:00
Lillestrøm
Kristiansund
Player Stats Available
16/10
17:00
Molde
Tromsø
Player Stats Available
Ekstraklasa
16/10
11:30
Górnik Łęczna
Piast Gliwice
Player Stats Available
16/10
14:00
Nieciecza
Lechia Gdańsk
Player Stats Available
16/10
16:30
Górnik Zabrze
Wisła Kraków
Player Stats Available
16/10
19:00
Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa
Player Stats Available
Premier League
16/10
12:00
Arsenal Tula
Zenit
Player Stats Available
16/10
14:30
Rubin Kazan'
Lokomotiv Moskva
Player Stats Available
16/10
17:00
Spartak Moskva
Dinamo Moskva
Player Stats Available
16/10
17:00
Sochi
Rostov
Player Stats Available
Pro League
16/10
16:00
Al Batin
Al Shabab
Player Stats Available
16/10
16:05
Al Feiha
Al Raed
Player Stats Available
16/10
16:20
Al Ta'ee
Abha
Player Stats Available
16/10
18:10
Al Ahli
Al Ittifaq
Player Stats Available
Premiership
16/10
15:00
Hibernian
Dundee United
Player Stats Available
16/10
15:00
Motherwell
Celtic
Player Stats Available
16/10
15:00
Rangers
Hearts
Player Stats Available
16/10
15:00
Ross County
St. Mirren
Player Stats Available
16/10
15:00
St. Johnstone
Livingston
Player Stats Available
16/10
18:00
Dundee
Aberdeen
Player Stats Available
La Liga 2
16/10
15:00
Girona
Huesca
Player Stats Available
16/10
15:00
Amorebieta
FC Cartagena
Player Stats Available
16/10
17:15
Las Palmas
Tenerife
Player Stats Available
16/10
19:30
Málaga
Real Zaragoza
Player Stats Available
16/10
20:00
Sporting Gijón
Alcorcón
Player Stats Available
Allsvenskan
16/10
14:00
Degerfors
Halmstad
Player Stats Available
16/10
14:00
Östersunds FK
Malmö FF
Player Stats Available
16/10
16:30
Sirius
Varberg BoIS
Player Stats Available
Super League
16/10
17:00
Young Boys
Luzern
Player Stats Available
16/10
19:30
Zürich
Lugano
Player Stats Available
Super Lig
16/10
11:30
Giresunspor
Rizespor
Player Stats Available
16/10
14:00
Sivasspor
Antalyaspor
Player Stats Available
16/10
17:00
Adana Demirspor
Yeni Malatyaspor
Player Stats Available
Premier League
16/10
12:00
Mariupol
Metalist 1925 Kharkiv
Player Stats Available
16/10
15:00
Lviv
Dynamo Kyiv
Player Stats Available
16/10
17:30
Dnipro-1
Kolos Kovalivka
Player Stats Available
Major League Soccer
16/10
18:00
Montreal Impact
Philadelphia Union
Player Stats Available
16/10
20:30
Los Angeles FC
SJ Earthquakes
Player Stats Available
16/10
23:00
Columbus Crew
Inter Miami
Player Stats Available
17/10
00:00
New England
Chicago Fire
Player Stats Available
17/10
00:30
Toronto
Atlanta United
Player Stats Available
17/10
00:30
Cincinnati
Orlando City
Player Stats Available
17/10
00:30
DC United
Nashville SC
Player Stats Available
CAF Champions League
16/10
13:00
Tusker
Zamalek
CAF Confederations Cup
16/10
13:00
Azam
Pyramids FC
16/10
14:00
URA
Al Masry
16/10
14:00
Red Arrows
1º de Agosto
CAF Champions League
16/10
14:00
APR
Etoile du Sahel
16/10
16:00
ASEC Mimosas
CR Belouizdad
CAF Confederations Cup
16/10
16:30
Ben Guerdane
RSB Berkane
16/10
17:00
Concorde
JS Saoura
CAF Champions League
16/10
18:00
Stade Malien Bamako
Horoya
16/10
18:00
Al Merreikh
Zanaco
CAF Confederations Cup
16/10
18:00
Diambars
Enyimba
16/10
19:00
FAR Rabat
JS Kabylie
Superliga
16/10
12:45
Kastrioti Krujë
Skënderbeu Korçë
Primera B Nacional
16/10
01:10
Atlético Rafaela
Barracas Central
16/10
19:00
Brown de Adrogué
Gimnasia Jujuy
16/10
20:00
Deportivo Santamarina
Almagro
Primera B Metropolitana
16/10
17:05
Sacachispas
JJ Urquiza
16/10
19:00
UAI Urquiza
Deportivo Armenio
16/10
19:00
San Miguel
Defensores Unidos
16/10
19:00
Deportivo Merlo
Fénix
16/10
19:00
Acassuso
Argentino Quilmes
16/10
19:45
Flandria
Colegiales
Torneo Federal A
16/10
19:00
Crucero del Norte
Douglas Haig
16/10
19:00
Deportivo Camioneros
Circulo Deportivo
16/10
19:30
Sol de Mayo
Independiente Chivilcoy
16/10
19:30
Deportivo Madryn
Estudiantes de San Luis
16/10
20:00
Defensores Belgrano VR
Boca Unidos
16/10
20:00
Huracán Las Heras
Cipolletti
16/10
22:30
Unión Sunchales
Sportivo Las Parejas
Premier League
16/10
12:00
Van
Banants
First League
16/10
12:00
Shirak
Gandzasar
AFC Champions League
16/10
16:00
Al Wahda
Al Nassr
16/10
19:00
Persepolis
Al Hilal
South Australia State League 1
16/10
05:00
West Torrens Birkalla
Modbury Jets
Queensland NPL Women
16/10
07:45
Logan Lightning W
SWQ Thunder W
16/10
08:00
Virginia United W
The Gap W
16/10
08:45
Mitchelton W
Western Pride W
Npl Queensland
16/10
09:00
Peninsula Power
Gold Coast United
16/10
10:00
SC Wanderers
Magpies Crusaders
Queensland NPL Women
16/10
10:00
Lions W
Eastern Suburbs NPL
Erste Liga
16/10
13:30
Lafnitz
Dornbirn
16/10
13:30
SV Horn II
Amstetten
16/10
13:30
Rapid Wien II
Wacker Innsbruck
Regionalliga: Mitte
16/10
14:00
Stadl-Paura
St. Anna
16/10
14:00
Wolfsberger AC II
Spittal
16/10
14:30
Ried II
Gurten
Regionalliga: Ost
16/10
14:30
Stripfing
Mauerwerk
Regionalliga: Mitte
16/10
15:00
Hertha
Wels
Regionalliga: Ost
16/10
16:00
Wiener Viktoria
Neusiedl
Regionalliga: Tirol
16/10
13:00
Wörgl
Wacker Innsbruck II
Landesliga: Wien
16/10
13:00
Stadlau
Schwechat
Premier League
16/10
12:00
Sebail
Keşlə FK
16/10
14:00
Qabala
Zira
Vysshaya Liga
16/10
11:00
Isloch
Slutsk
16/10
13:00
Smorgon
Vitebsk
16/10
15:00
Slavia
BATE
Pershaya Liga
16/10
11:00
Krumkachy
Belshina
16/10
13:00
Slonim
Naftan
16/10
15:00
Arsenal
Baranovichi
Vysshaya Liga Reserve
16/10
11:00
Shakhtyor Res.
Torpedo Zhodino Res.
16/10
12:00
Minsk Res.
Gomel Res.
16/10
13:00
FK Ruh Brest Res.
Dinamo Minsk Res.
16/10
14:15
Energetyk-BGU Res.
Dinamo Brest Res.
First Division B
16/10
19:45
Excelsior Virton
Lierse Kempenzonen
Liga De Futbol Prof
16/10
23:00
Municipal Vinto
Independiente Petrolero
16/10
23:00
Always Ready
Wilstermann
16/10
23:00
Royal Pari
The Strongest
16/10
23:00
Real Potosí
Oriente Petrolero
16/10
23:00
Bolívar
San José
First League: FBiH
16/10
14:00
Bratstvo Gracanica
Mladost Doboj Kakanj
First League: RS
16/10
13:30
Zvijezda '09 Brgule
Tekstilac Derventa
Premier Liga
16/10
13:00
Leotar
Borac Banja Luka
16/10
16:00
Sloboda Tuzla
Radnik Bijeljina
16/10
16:00
Zeljeznicar
Sloga
Serie B
16/10
01:30
Goiás
CSA
Player Stats Available
16/10
19:00
Brasil de Pelotas
Vila Nova
Player Stats Available
16/10
20:00
Ponte Preta
Náutico
Player Stats Available
16/10
20:30
Vasco da Gama
Coritiba
Player Stats Available
16/10
22:30
Operário PR
Londrina
Player Stats Available
Serie C
16/10
21:00
Ituano
Paysandu
16/10
23:00
Criciúma
Botafogo PB
Copa Santa Catarina
16/10
19:00
Joinville
Juventus SC
16/10
19:00
Marcílio Dias
Hercílio Luz
Parva Liga
16/10
15:30
Ludogorets
Tsarsko selo
Player Stats Available
16/10
18:00
Lokomotiv Sofia 1929
Levski Sofia
Player Stats Available
Vtora Liga
16/10
13:00
Maritsa Plovdiv
Hebar 1918
16/10
14:00
Neftohimik
Sozopol
16/10
14:00
Strumska slava
Etar
16/10
14:00
Spartak Varna
Yantra 1919
Ligue A
16/10
15:00
Dynamik
Flambeau du Centre
Primera Division
16/10
01:00
Ñublense
Unión La Calera
16/10
15:00
Cobresal
Universidad Católica
16/10
19:00
Santiago Wanderers
Everton
16/10
21:30
Unión Española
Curicó Unido
17/10
00:00
Melipilla
La Serena
Primera B
16/10
19:00
Cobreloa
Copiapó
16/10
23:00
Fernández Vial
Magallanes
Liga BetPlay
16/10
01:40
Deportes Tolima
Atlético Huila
16/10
20:00
La Equidad
Patriotas Boyacá
16/10
22:00
América de Cali
Deportivo Cali
17/10
00:05
Deportivo Pereira
Once Caldas
Liga de Ascenso
16/10
18:00
Puerto Golfito
Turrialba
Primera Division
16/10
21:00
ADR Jicaral
San Carlos
Liga de Ascenso
16/10
21:00
Municipal Liberia
Puntarenas
1. HNL
16/10
14:00
Gorica
Istra 1961
16/10
16:05
Rijeka
Dinamo Zagreb
2. HNL
16/10
12:00
Solin
Jarun
16/10
14:00
Cibalia
Osijek II
16/10
14:00
Kustošija
Dubrava Zagreb
16/10
14:00
Opatija
Varaždin
U19 League
16/10
10:00
Rudeš U19
Dinamo Zagreb U19
16/10
10:00
Slaven Koprivnica U19
Inter Zaprešić U19
3. HNL - Center
16/10
14:30
Lučko
Udarnik Kurilovec
U19 League
16/10
15:00
Lokomotiva Zagreb U19
Dugopolje U19
1. Division
16/10
15:00
AEK Larnaca
PAEEK
16/10
17:00
Paphos
Olympiakos
2. Division
16/10
13:30
Anagennisi Deryneia
Othellos
16/10
13:30
Alki Oroklini
Akritas
Fortuna Liga
16/10
15:00
Jablonec
České Budějovice
16/10
15:00
Mladá Boleslav
Bohemians 1905
16/10
15:00
Baník Ostrava
Slovácko
16/10
18:00
Slavia Praha
Slovan Liberec
2. Liga FNL
16/10
14:30
Příbram
Opava
16/10
14:30
Prostějov
Vysočina Jihlava
U19 League
16/10
09:00
Ostrava U19
Opava U19
16/10
09:15
FK Pardubice U19
Mlada Boleslav U19
16/10
10:00
Slavia Prague U19
Plzen U19
16/10
11:00
Meteor Praha U19
Slovacko U19
16/10
12:00
Sparta Praha U19
Brno U19
16/10
12:30
FC Fastav Zlin U19
Ceske Budejovice U19
16/10
12:30
Hradec Kralove U19
Karvina U19
4. Liga Division F
16/10
13:30
Jiskra Rýmařov
Havířov
First Division
16/10
12:30
HB Køge
Nykøbing
16/10
13:00
Jammerbugt
Hvidovre
U19 League
16/10
11:30
Odense U19
Midtjylland U19
16/10
12:00
Randers Freja U19
Brøndby U19
Liga Pro
16/10
01:00
Emelec
Orense
16/10
21:00
Guayaquil City
Olmedo
16/10
23:30
Aucas
Universidad Católica
FA Cup
16/10
12:30
Bromsgrove Sporting
Grimsby Town
16/10
15:00
Curzon Ashton
Chesterfield
16/10
15:00
York City
Morpeth Town
16/10
15:00
Hereford
Solihull Moors
16/10
15:00
Boston United
Stratford Town
16/10
15:00
King's Lynn Town
Peterborough Sports
16/10
15:00
Tamworth
Notts County
16/10
15:00
Ebbsfleet United
Hampton & Richmond
16/10
15:00
Dorking Wanderers
Hayes & Yeading United
16/10
15:00
Harrow Borough
Chelmsford City
16/10
15:00
Wealdstone
Dagenham & Redbridge
16/10
15:00
Banbury United
Bath City
16/10
15:00
Barnet
Boreham Wood
16/10
15:00
Yeovil Town
Weymouth
16/10
15:00
Eastleigh
Folkestone Invicta
16/10
15:00
Dover Athletic
Yate Town
16/10
15:00
Torquay United
Havant & Waterlooville
16/10
15:00
Bowers & Pitsea
Aldershot Town
16/10
15:00
Corinthian-Casuals
St Albans City
16/10
15:00
Horsham
Woking
16/10
15:00
Southport
Altrincham
16/10
15:00
Kettering Town
Buxton
16/10
15:00
Brackley Town
Guiseley
16/10
15:00
Marine
Wrexham
League One
16/10
15:00
AFC Wimbledon
Sheffield Wednesday
Player Stats Available
16/10
15:00
Bolton Wanderers
Wigan Athletic
Player Stats Available
16/10
15:00
Cambridge United
Ipswich Town
Player Stats Available
16/10
15:00
Cheltenham Town
Accrington Stanley
Player Stats Available
16/10
15:00
Doncaster Rovers
Wycombe Wanderers
Player Stats Available
16/10
15:00
Fleetwood Town
Crewe Alexandra
Player Stats Available
16/10
15:00
Gillingham
Sunderland
Player Stats Available
16/10
15:00
Lincoln City
Charlton Athletic
Player Stats Available
16/10
15:00
Oxford United
Plymouth Argyle
Player Stats Available
16/10
15:00
Rotherham United
Portsmouth
Player Stats Available
16/10
15:00
Shrewsbury Town
Milton Keynes Dons
Player Stats Available
League Two
16/10
15:00
Bradford City
Bristol Rovers
16/10
15:00
Carlisle United
Tranmere Rovers
16/10
15:00
Colchester United
Harrogate Town
16/10
15:00
Crawley Town
Sutton United
16/10
15:00
Exeter City
Newport County
16/10
15:00
Leyton Orient
Walsall
16/10
15:00
Northampton Town
Mansfield Town
16/10
15:00
Oldham Athletic
Stevenage
16/10
15:00
Port Vale
Barrow
16/10
15:00
Salford City
Hartlepool United
16/10
15:00
Scunthorpe United
Forest Green Rovers
16/10
15:00
Swindon Town
Rochdale
Vanarama National League North
16/10
15:00
Fylde
Gloucester City
16/10
15:00
AFC Telford United
Farsley Celtic
16/10
15:00
Chorley
Darlington
Vanarama National League South
16/10
15:00
Billericay Town
Slough Town
16/10
15:00
Eastbourne Borough
Chippenham Town
16/10
15:00
Welling United
Braintree Town
Premier League 2 Division One
16/10
12:00
Manchester United U23
Blackburn Rovers U23
16/10
13:00
Chelsea U23
Derby County U23
Non League Premier: Southern South
16/10
15:00
Chesham United
Dorchester Town
16/10
15:00
Farnborough
Kings Langley
16/10
15:00
Harrow Borough
Gosport Borough
16/10
15:00
Metropolitan Police FC
Merthyr Town
16/10
15:00
Poole Town
Hendon
16/10
15:00
Taunton Town
Beaconsfield Town
16/10
15:00
Tiverton Town
Wimborne Town
16/10
15:00
Walton Casuals
Swindon Supermarine
16/10
15:00
Weston-super-Mare
Salisbury
Premier League 2 Division One
16/10
16:00
Liverpool U23
Arsenal U23
16/10
17:00
Brighton U23
Crystal Palace U23
16/10
19:30
Manchester City U23
Leicester City U23
Meistriliiga
16/10
11:00
Vaprus
Nõmme Kalju
16/10
17:00
Tammeka
Trans
Esiliiga A
16/10
11:00
Tallinna Kalev
Flora II
Esiliiga B
16/10
11:00
Laanemaa Haapsalu
Tabasalu
16/10
11:00
TJK Legion II
FC Tallinn
16/10
17:00
Viimsi
Harju Jalgpallikool
1. Deild
16/10
13:00
B36 II
AB
Meistaradeildin
16/10
15:00
EB / Streymur
TB
1. Deild
16/10
16:00
Skála
KÍ II
Meistaradeildin
16/10
16:00
HB
B68
16/10
18:00
B36
Veikkausliiga
16/10
13:00
Ilves
HJK
16/10
15:00
HIFK
SJK
16/10
15:00
Inter Turku
KuPS
16/10
15:00
Haka
Lahti
16/10
15:00
Oulu
Mariehamn
16/10
15:00
KTP
Honka
Ykkonen
16/10
13:00
Jaro
RoPS
16/10
13:00
KPV
MuSa
16/10
14:00
Gnistan
VPS
16/10
16:00
JIPPO
PK-35
Kakkonen
16/10
12:00
Kraft
JJK
16/10
12:00
Vaajakoski
VIFK
16/10
13:00
PIF
Jazz
16/10
13:00
VJS
SalPa
16/10
13:00
EPS
KaaPo
16/10
13:00
MiPK
KäPa
16/10
13:00
MYPA
PeKa
16/10
13:00
NJS
Kiffen
16/10
14:00
PKKU
JäPS
16/10
15:00
GrIFK
TPV
Kolmonen
16/10
11:00
Kultsu
Ri-Pa
16/10
11:00
Peimari United
Inter Turku II
16/10
11:15
ÅIFK
VG-62
A-Junior League
16/10
12:00
KäPa U20
HJK U20
Kakkosen Cup
16/10
14:00
PEPO
SJK Akatemia
Kolmonen
16/10
14:00
TPS II
MaPS
A-Junior League
16/10
14:15
TPS U20
VJS U20
Crystalbet Erovnuli Liga
16/10
11:30
Shukura
Dinamo Batumi
16/10
13:30
Telavi
Lokomotivi Tbilisi
16/10
14:30
Saburtalo
Samgurali
16/10
15:30
Dila
Samtredia
16/10
17:30
Dinamo Tbilisi
Torpedo Kutaisi
3. Liga
16/10
13:00
Eintracht Braunschweig
Borussia Dortmund II
16/10
13:00
Kaiserslautern
Freiburg II
16/10
13:00
Zwickau
MSV Duisburg
16/10
13:00
Hallescher FC
Saarbrücken
16/10
13:00
Meppen
Magdeburg
Regionalliga: Nordost
16/10
12:00
Auerbach
Luckenwalde
16/10
12:00
FSV Optik Rathenow
Chemnitzer FC
16/10
12:00
Energie Cottbus
ZFC Meuselwitz
16/10
12:00
Altglienicke
Babelsberg
Regionalliga: Nord
16/10
12:00
Phönix Lübeck
Eintracht Norderstedt
Regionalliga: Bayern
16/10
13:00
Illertissen
Schweinfurt
16/10
13:00
Augsburg II
Eichstätt
16/10
13:00
Nürnberg II
Memmingen
16/10
13:00
Aubstadt
Pipinsried
16/10
13:00
Greuther Fürth II
Schalding-Heining
16/10
13:00
Rain / Lech
Unterhaching
Regionalliga: Südwest
16/10
13:00
Schott Mainz
Hoffenheim II
16/10
13:00
Mainz 05 II
Hessen Kassel
16/10
13:00
SV Steinbach
FSV Frankfurt
16/10
13:00
Teutonia WS
Homburg
16/10
13:00
Bahlinger SC
Ulm
16/10
13:00
Pirmasens
TuS RW Koblenz
Regionalliga: West
16/10
13:00
Rödinghausen
Alemannia Aachen
16/10
13:00
Sportfreunde Lotte
Bonner SC
16/10
13:00
Homberg
Preußen Münster
16/10
13:00
Fortuna Köln
Lippstadt 08
16/10
13:00
Wuppertaler SV
Rot-Weiß Oberhausen
16/10
13:00
SV 1919 Straelen
Uerdingen
16/10
13:00
Rot-Weiss Essen
Wiedenbrück
Regionalliga: Nord
16/10
13:00
Heider SV
Teutonia Hamburg
16/10
13:00
St. Pauli II
VfB Lübeck
16/10
13:00
Werder Bremen II
VfB Oldenburg
16/10
14:00
Atlas Delmenhorst
Oberneuland
Junioren Bundesliga
16/10
10:00
Arminia Bielefeld U19
Borussia Dortmund U19
16/10
10:00
Fortuna Koln U19
Borussia M'gladbach U19
16/10
10:00
Energie Cottbus U19
Bremen U19
16/10
10:00
Eintracht Frankfurt U19
Bayern U19
16/10
10:00
Ingolstadt U19
Unterhaching U19
16/10
11:00
Paderborn U19
Bochum U19
16/10
11:00
Nurnberg U19
Kickers Offenbach U19
Bundesliga Women
16/10
12:00
Freiburg W
Bayer Leverkusen W
Junioren Bundesliga
16/10
12:00
Hamburger SV U19
Wolfsburg U19
16/10
12:00
Hannover U19
Magdeburg U19
16/10
12:00
RB Leipzig U19
Chemnitzer FC U19
16/10
12:00
Stuttgart U19
Augsburg U19
Super League
16/10
16:15
Apollon Smirnis
Asteras Tripolis
16/10
18:30
Panathinaikos
Ionikos
Super League K19
16/10
11:00
Lamia U19
Aris U19
16/10
14:00
PAOK U19
Volos NFC U19
Liga Nacional
16/10
17:00
Cotzumalguapa
Iztapa
Primera Division
16/10
22:00
Aurora
Chimaltenango
16/10
22:30
Mixco
Sacachispas
OTP Bank Liga
16/10
13:45
Gyirmót
Paksi SE
16/10
16:00
Ferencváros
Zalaegerszegi TE
16/10
18:30
MOL Vidi
Honvéd
Iceland Cup
16/10
16:00
ÍA
Víkingur Reykjavík
Liga 1
16/10
09:15
Persita
Persiraja Banda Aceh
16/10
09:15
Persela
Madura United
16/10
12:15
Persipura
Persebaya Surabaya
16/10
14:45
Bhayangkara
Persib
Ligat ha'Al
16/10
16:00
Hapoel Katamon
Maccabi Haifa
16/10
16:45
Ashdod
Bnei Sakhnin
16/10
17:00
Hapoel Haifa
Hapoel Nazareth Illit
16/10
18:30
Maccabi Netanya
Maccabi Tel Aviv
PrimaVera 1
16/10
10:00
Atalanta U19
Lecce U19
16/10
10:00
Genoa U19
Torino U19
16/10
12:00
Bologna U19
Spal U19
16/10
12:00
Juventus U19
Sampdoria U19
16/10
14:00
Empoli U19
Inter U19
Serie C: Girone B
16/10
13:00
Vis Pesaro
Cesena
16/10
13:30
Grosseto
Reggiana
16/10
13:30
Pontedera
Lucchese
16/10
13:30
Carrarese
Pistoiese
16/10
13:30
Modena
Viterbese Castrense
16/10
13:30
Olbia
Imolese
16/10
16:30
Pescara
Fermana
16/10
16:30
Robur Siena
Virtus Entella
16/10
16:30
Teramo
Gubbio
J2-League
16/10
05:00
Blaublitz Akita
Machida Zelvia
16/10
06:00
Sagamihara
Montedio Yamagata
16/10
06:00
Giravanz Kitakyushu
Tokyo Verdy
16/10
06:00
V-Varen Nagasaki
Albirex Niigata
16/10
10:30
Ryūkyū
Ehime
J3-League
16/10
05:00
Azul Claro Numazu
Roasso Kumamoto
Japan Football League
16/10
05:00
Honda
Matsue City
16/10
05:00
Suzuka Unlimited
Nara Club
16/10
05:00
Tokyo Musashino City
Honda Lock
Premier League
16/10
10:00
Akzhayik
Arys
16/10
12:00
Shakhter Karagandy
Kaspiy
16/10
14:00
Aktobe
Kairat
16/10
14:00
Ordabasy
Atyrau
First Division
16/10
11:00
Akademiya Ontustik
Sport Academy Kairat
National League
16/10
07:00
Hwaseong
Yangju Citizen
K League 2
16/10
08:00
Asan Mugunghwa
Daejeon Citizen
16/10
10:30
Gyeongnam
Ansan Greeners
Superliga
16/10
12:00
Gjilani
KF Ballkani
16/10
12:00
Prishtina
KF Llapi
16/10
14:00
Drenica
KF Feronikeli
Virsliga
16/10
12:00
Valmiera / BSS
Liepāja
16/10
14:00
Rīgas FS
Spartaks Jūrmala
First Liga
16/10
13:00
Smiltene
Tukums
16/10
14:00
Grobiņa
Rēzekne / BJSS
A Lyga
16/10
11:00
Hegelmann Litauen
Kauno Žalgiris
1. Lyga
16/10
12:00
Šilas
Atmosfera
A Lyga
16/10
13:00
Džiugas Telšiai
Dainava
1. Lyga
16/10
13:00
BFA
Trakai II
16/10
16:00
FA Šiauliai
Babrungas
16/10
16:00
Neptūną Klaipėda
Minija
Liga Primera U20
16/10
22:00
Diriangén U20
Walter Ferretti U20
17/10
00:00
Real Estelí U20
Managua U20
Premiership
16/10
15:00
Cliftonville
Larne
16/10
15:00
Glenavon
Dungannon Swifts
16/10
15:00
Portadown
Ballymena United
16/10
15:00
Warrenpoint Town
Linfield
16/10
17:30
Glentoran
Coleraine
Championship
16/10
15:00
Dergview
Loughgall
16/10
15:00
Dundela
Ballinamallard United
16/10
15:00
H&W Welders
Knockbreda
16/10
15:00
Institute
Newry City AFC
Obos-Ligaen
16/10
14:00
Bryne
Fredrikstad
16/10
14:00
Grorud
Raufoss
16/10
14:00
HamKam
KFUM
16/10
14:00
Jerv
Ranheim
16/10
14:00
Stjørdals-Blink
Start
16/10
14:00
Strømmen
Sandnes Ulf
16/10
14:00
Åsane
Ullensaker / Kisa
2. Division
16/10
13:00
Florø
Brattvåg
16/10
13:30
Sotra
Egersund
16/10
14:00
Kongsvinger
Kvik Halden
16/10
14:00
Kjelsås
Vard
16/10
14:15
Notodden
Øygarden
16/10
14:30
Nardo
Skeid
16/10
15:00
Asker
Moss
16/10
15:00
Fløya
Bærum
16/10
15:00
Eidsvold
Tromsdalen
Toppserien
16/10
14:00
Klepp W
Trondheims-Ørn W
16/10
14:00
Kolbotn W
Lyn W
16/10
14:00
Stabæk W
LSK Kvinner W
West Bank League
16/10
16:00
Shabab Al-Dhahiriya
Thagafi Tulkarm
16/10
16:00
Jabal Al Mukaber
Al-Bireh
Division 1
16/10
23:30
Nacional Asunción
Sportivo Luqueño
Primera Division
16/10
17:00
Alianza Atlético
Academia Cantolao
16/10
19:15
UTC Cajamarca
Sport Boys
16/10
21:30
Carlos Manucci
Alianza Lima
1. Liga
16/10
11:40
Resovia Rzeszów
Chrobry Głogów
16/10
14:00
Jastrzębie
Polkowice
16/10
17:00
Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec
16/10
17:00
Podbeskidzie
Sandecja Nowy Sącz
16/10
19:30
SKRA Częstochowa
Katowice
Ekstraliga Women
16/10
12:00
UJ Krakow W
Czarni Sosnowiec W
3. Liga
16/10
13:00
Avia Swidnik
KSZO
16/10
13:30
Rekord Bielsko-Biała
Goczałkowice Zdrój
16/10
14:00
Wikielec
Legionovia Legionowo
16/10
14:00
Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin
16/10
14:00
Olimpia Grudziądz
Baltyk Koszalin
16/10
14:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź Legnica II
16/10
14:00
Ślęza Wrocław
Gać Oława
16/10
14:00
Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa
16/10
14:00
NKP Podhale
Siarka Tarnobrzeg
16/10
16:00
Broń Radom
Polonia Warszawa
16/10
16:00
Kluczbork
Polonia Bytom
Taça De Portugal
16/10
11:00
Oliveira Hospital
Vitória Guimarães
16/10
15:00
Oriental Dragon
Moreirense
16/10
15:00
Valadares Gaia
Casa Pia
16/10
15:00
Berço
Belenenses
16/10
15:00
Espinho
Caldas
16/10
15:00
Leixões
Vilaverdense
16/10
15:00
Vilafranquense
Real
16/10
15:00
Paredes
Academico Viseu
16/10
16:00
União de Leiria
Santa Clara
16/10
18:00
Louletano
Estrela Amadora
16/10
20:15
Trofense
Benfica
Women's National League
16/10
14:00
DLR Waves W
Bohemians WFC W
16/10
18:00
Peamount United W
Athlone Town WFC W
Liga 1
16/10
15:30
Sepsi
Voluntari
16/10
18:30
FCSB
Mioveni
Liga 2
16/10
09:00
Dunărea Călăraşi
Metaloglobus
16/10
09:00
Dacia Unirea Brăila
SCM Gloria Buzau
16/10
09:00
Unirea Slobozia
ASU Poli Timişoara
16/10
09:00
Viitorul Şelimbăr
Concordia Chiajna
3. Liga: Series 8
16/10
13:00
Crişul Chişineu Criş
Ghiroda
Pfl
16/10
10:30
Ural 2
Zvezda Perm
Championship
16/10
15:00
Ayr United
Queen of the South
16/10
15:00
Dunfermline Athletic
Kilmarnock
16/10
15:00
Inverness CT
Greenock Morton
16/10
15:00
Raith Rovers
Arbroath
League One
16/10
15:00
Alloa Athletic
Peterhead
16/10
15:00
Clyde
Montrose
16/10
15:00
Dumbarton
Queen's Park
16/10
15:00
East Fife
Cove Rangers
16/10
15:00
Falkirk
Airdrieonians
League Two
16/10
15:00
Albion Rovers
Elgin City
16/10
15:00
Cowdenbeath
Stenhousemuir
16/10
15:00
Forfar Athletic
Annan Athletic
16/10
15:00
Stirling Albion
Stranraer
Super Liga
16/10
14:55
Kolubara
Crvena Zvezda
16/10
17:00
Čukarički
Vojvodina
Fortuna Liga
16/10
15:00
Žilina
DAC
16/10
17:00
Zlaté Moravce
Sereď
16/10
17:00
Pohronie
Ružomberok
16/10
17:00
Senica
Zemplín Michalovce
2. Liga
16/10
13:30
Námestovo
Komárno
16/10
13:30
Púchov
Petržalka akadémia
16/10
13:30
Banska Bystrica
Slovan Bratislava II
16/10
13:30
Dubnica
FK Košice
16/10
17:00
Skalica
Partizán Bardejov
1. SNL
16/10
16:00
Mura
Aluminij
16/10
19:15
Maribor
Radomlje
2. SNL
16/10
14:00
Krško
Beltinci
16/10
14:00
Dekani
Rogaška
16/10
14:00
Dob
Gorica
16/10
14:00
Primorje
Fužinar
16/10
14:00
Rudar Velenje
Brežice
S-League
16/10
02:00
Henderson Eels
Marist Fire
Premier League
16/10
16:00
SuperSport United
Baroka
16/10
16:30
Kaizer Chiefs
Chippa United
Primera Division Women
16/10
12:00
Valencia W
Rayo Vallecano W
16/10
17:00
Sevilla W
Real Madrid
Superettan
16/10
12:00
GAIS
Värnamo
16/10
14:00
AFC Eskilstuna
Västerås SK
Ettan: North
16/10
12:00
Umeå
Gefle
16/10
12:00
Sollentuna
Sylvia
Ettan: South
16/10
12:00
Torns
Tvååker
16/10
12:00
Lindome
Vänersborgs IF
16/10
13:00
IFK Malmö
Assyriska Turabdin
Ettan: North
16/10
15:00
Sandviken
Haninge
16/10
15:00
Hudiksvall
Täby
Ettan: South
16/10
15:00
Utsikten
Österlen
16/10
15:00
Åtvidaberg
Linköping City
16/10
15:00
Lund
Oskarshamns AIK
Allsvenskan Women
16/10
13:00
Vittsjo
Hammarby W
16/10
14:00
Djurgarden W
Kristianstads W
Challenge League
16/10
17:00
Kriens
FC Schaffhausen
16/10
17:00
Yverdon Sport
Wil
1.Liga Promotion
16/10
13:45
Sion II
Étoile Carouge
16/10
14:30
Basel II
Zürich II
16/10
15:00
Bavois
Rapperswil-Jona
16/10
16:00
Stade Nyonnais
Black Stars
16/10
16:45
Bellinzona
Cham
16/10
19:00
Chiasso
Brühl
Thai League Two
16/10
11:00
Phrae United
Sukhothai
Thai Premier League
16/10
11:30
Samut Prakan City
Port
16/10
12:00
Khon Kaen United
Nong Bua Pitchaya
16/10
12:00
Suphanburi
Bangkok Glass
Thai League Two
16/10
12:00
Trat
Kasetsart
16/10
12:30
Muangkan United
Khonkaen
Thai Premier League
16/10
13:00
Chiangmai United
Prachuap
Thai League Two
16/10
13:00
Lampang
Ayutthaya United
16/10
13:00
Raj Pracha
Rayong
1. Lig
16/10
11:30
Ümraniyespor
Eyüpspor
16/10
11:30
Bandırmaspor
Ankaragücü
16/10
14:00
Denizlispor
Balıkesirspor
16/10
17:00
Menemen Belediyespor
Samsunspor
Persha Liga
16/10
11:15
Podillya Khmelnytskyi
Prykarpattia
16/10
13:30
Hirnyk
Avanhard
Primera Division
16/10
14:30
River Plate
Sud América
16/10
16:45
Torque
Rentistas
16/10
19:00
Liverpool
Plaza Colonia
16/10
22:00
Nacional
Boston River
Segunda Division
16/10
23:00
Albion
Rampla Juniors
16/10
23:00
Juventud
Rocha
16/10
23:00
Racing
Defensor Sporting
16/10
23:00
Villa Teresa
Cerro
USL Championship
16/10
20:00
Real Monarchs
Austin Bold
16/10
22:00
Las Vegas Lights
Phoenix Rising
17/10
00:00
Hartford Athletic
Loudoun United
17/10
00:00
Indy Eleven
Louisville City
17/10
00:00
Memphis 901
Atlanta United II
17/10
00:00
Charlotte Independence
Charleston Battery
17/10
00:30
Miami FC II
Pittsburgh Riverhounds
USL League One
16/10
23:30
Richmond Kickers
Forward Madison
17/10
00:00
Chattanooga Red Wolves
Toronto II
17/10
00:00
Greenville Triumph
New England II
17/10
00:00
Union Omaha
North Carolina
Primera Division
16/10
01:30
Deportivo Táchira
Zamora Fútbol Club
Segunda Division
16/10
20:30
Angostura
Petare
16/10
20:30
Libertador
Fundación AIFI
16/10
20:30
Titanes
ULA
16/10
20:30
Atlético El Vigía
Real Frontera
16/10
20:30
Llaneros de Guanare
Yaracuy
Primera Division
16/10
21:00
Aragua
Yaracuyanos
16/10
23:15
Deportivo La Guaira
Deportivo Lara
Welsh Cup
16/10
14:30
Haverfordwest County
Bala Town
16/10
14:30
Carmarthen Town
The New Saints
16/10
14:30
Penybont
Caernarfon Town
SAFF Championship
16/10
16:00
India
Nepal

Welcome to Bet Builder Tips!

Click on a match from the list to load all the stats. We are loading the featuring match for you right now with all statistics, tips & other data unlocked.
Featured
16/10
14:30
Borussia Dortmund
Mainz 05
Player Stats Available
Premier League
16/10
12:30
Watford
Liverpool
Player Stats Available
16/10
15:00
Aston Villa
Wolverhampton Wanderers
Player Stats Available
16/10
15:00
Leicester City
Manchester United
Player Stats Available
16/10
15:00
Manchester City
Burnley
Player Stats Available
16/10
15:00
Norwich City
Brighton & Hove Albion
Player Stats Available
16/10
15:00
Southampton
Leeds United
Player Stats Available
16/10
17:30
Brentford
Chelsea
Player Stats Available
La Liga
16/10
17:30
Levante
Getafe
Player Stats Available
16/10
20:00
Real Sociedad
Mallorca
Player Stats Available
Bundesliga
16/10
14:30
Borussia Dortmund
Mainz 05
Player Stats Available
16/10
14:30
Eintracht Frankfurt
Hertha BSC
Player Stats Available
16/10
14:30
Union Berlin
Wolfsburg
Player Stats Available
16/10
14:30
Freiburg
RB Leipzig
Player Stats Available
16/10
14:30
Greuther Fürth
Bochum
Player Stats Available
16/10
17:30
Borussia M'gladbach
Stuttgart
Player Stats Available
Serie A
16/10
14:00
Spezia
Salernitana
Player Stats Available
16/10
17:00
Lazio
Inter
Player Stats Available
16/10
19:45
Milan
Hellas Verona
Player Stats Available
Ligue 1
16/10
16:00
Clermont
Lille
Player Stats Available
16/10
20:00
Olympique Lyonnais
Monaco
Player Stats Available
Tipico Bundesliga
16/10
16:00
Austria Wien
Admira
Player Stats Available
16/10
16:00
Austria Klagenfurt
Rapid Wien
Player Stats Available
16/10
16:00
Rheindorf Altach
Salzburg
Player Stats Available
Pro League
16/10
15:15
Union Saint-Gilloise
RFC Seraing
Player Stats Available
16/10
17:30
Zulte-Waregem
Antwerp
Player Stats Available
16/10
17:30
KV Oostende
Cercle Brugge
Player Stats Available
16/10
19:45
Standard Liège
OH Leuven
Player Stats Available
Serie A
16/10
23:00
Chapecoense
Fortaleza
Player Stats Available
Championship
16/10
12:30
Fulham
Queens Park Rangers
Player Stats Available
16/10
15:00
Blackburn Rovers
Coventry City
Player Stats Available
16/10
15:00
Bristol City
AFC Bournemouth
Player Stats Available
16/10
15:00
Huddersfield Town
Hull City
Player Stats Available
16/10
15:00
Middlesbrough
Peterborough United
Player Stats Available
16/10
15:00
Millwall
Luton Town
Player Stats Available
16/10
15:00
Nottingham Forest
Blackpool
Player Stats Available
16/10
15:00
Preston North End
Derby County
Player Stats Available
16/10
15:00
Reading
Barnsley
Player Stats Available
16/10
15:00
Sheffield United
Stoke City
Player Stats Available
Ligue 2
16/10
14:00
Toulouse
Auxerre
Player Stats Available
16/10
18:00
Bastia
Grenoble Foot 38
Player Stats Available
16/10
18:00
Caen
Le Havre
Player Stats Available
16/10
18:00
Dijon
Amiens SC
Player Stats Available
16/10
18:00
Nancy
Guingamp
Player Stats Available
16/10
18:00
Pau
Paris
Player Stats Available
16/10
18:00
Quevilly Rouen
Niort
Player Stats Available
16/10
18:00
Rodez
Sochaux
Player Stats Available
16/10
18:00
Valenciennes
Dunkerque
Player Stats Available
2. Bundesliga
16/10
12:30
Karlsruher SC
Erzgebirge Aue
Player Stats Available
16/10
12:30
Heidenheim
St. Pauli
Player Stats Available
16/10
12:30
Ingolstadt
Holstein Kiel
Player Stats Available
16/10
19:30
Hamburger SV
Fortuna Düsseldorf
Player Stats Available
Serie B
16/10
13:00
Ascoli
Lecce
Player Stats Available
16/10
13:00
Crotone
Pisa
Player Stats Available
16/10
13:00
Vicenza
Reggina
Player Stats Available
16/10
13:00
Pordenone
Ternana
Player Stats Available
16/10
15:15
Perugia
Brescia
Player Stats Available
16/10
15:15
Cosenza
Frosinone
Player Stats Available
16/10
17:30
Como
Alessandria
Player Stats Available
J-League
16/10
06:00
Sagan Tosu
Shonan Bellmare
Player Stats Available
16/10
07:00
Urawa Reds
Gamba Osaka
Player Stats Available
16/10
07:00
Shimizu S-Pulse
Kashiwa Reysol
Player Stats Available
16/10
08:00
Yokohama
Tokushima Vortis
Player Stats Available
16/10
08:00
Vissel Kobe
Avispa Fukuoka
Player Stats Available
16/10
11:00
Yokohama F. Marinos
Consadole Sapporo
Player Stats Available
Liga MX
16/10
01:00
Necaxa
Puebla
Player Stats Available
16/10
03:00
Mazatlán
Atlas
Player Stats Available
16/10
23:00
Monterrey
León
Player Stats Available
Eredivisie
16/10
15:30
Feyenoord
RKC Waalwijk
Player Stats Available
16/10
17:45
SC Heerenveen
Ajax
Player Stats Available
16/10
17:45
Go Ahead Eagles
Heracles
Player Stats Available
16/10
20:00
Fortuna Sittard
SC Cambuur
Player Stats Available
16/10
20:00
PSV
PEC Zwolle
Player Stats Available
Eliteserien
16/10
17:00
Lillestrøm
Kristiansund
Player Stats Available
16/10
17:00
Molde
Tromsø
Player Stats Available
Ekstraklasa
16/10
11:30
Górnik Łęczna
Piast Gliwice
Player Stats Available
16/10
14:00
Nieciecza
Lechia Gdańsk
Player Stats Available
16/10
16:30
Górnik Zabrze
Wisła Kraków
Player Stats Available
16/10
19:00
Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa
Player Stats Available
Premier League
16/10
12:00
Arsenal Tula
Zenit
Player Stats Available
16/10
14:30
Rubin Kazan'
Lokomotiv Moskva
Player Stats Available
16/10
17:00
Spartak Moskva
Dinamo Moskva
Player Stats Available
16/10
17:00
Sochi
Rostov
Player Stats Available
Pro League
16/10
16:00
Al Batin
Al Shabab
Player Stats Available
16/10
16:05
Al Feiha
Al Raed
Player Stats Available
16/10
16:20
Al Ta'ee
Abha
Player Stats Available
16/10
18:10
Al Ahli
Al Ittifaq
Player Stats Available
Premiership
16/10
15:00
Hibernian
Dundee United
Player Stats Available
16/10
15:00
Motherwell
Celtic
Player Stats Available
16/10
15:00
Rangers
Hearts
Player Stats Available
16/10
15:00
Ross County
St. Mirren
Player Stats Available
16/10
15:00
St. Johnstone
Livingston
Player Stats Available
16/10
18:00
Dundee
Aberdeen
Player Stats Available
La Liga 2
16/10
15:00
Girona
Huesca
Player Stats Available
16/10
15:00
Amorebieta
FC Cartagena
Player Stats Available
16/10
17:15
Las Palmas
Tenerife
Player Stats Available
16/10
19:30
Málaga
Real Zaragoza
Player Stats Available
16/10
20:00
Sporting Gijón
Alcorcón
Player Stats Available
Allsvenskan
16/10
14:00
Degerfors
Halmstad
Player Stats Available
16/10
14:00
Östersunds FK
Malmö FF
Player Stats Available
16/10
16:30
Sirius
Varberg BoIS
Player Stats Available
Super League
16/10
17:00
Young Boys
Luzern
Player Stats Available
16/10
19:30
Zürich
Lugano
Player Stats Available
Super Lig
16/10
11:30
Giresunspor
Rizespor
Player Stats Available
16/10
14:00
Sivasspor
Antalyaspor
Player Stats Available
16/10
17:00
Adana Demirspor
Yeni Malatyaspor
Player Stats Available
Premier League
16/10
12:00
Mariupol
Metalist 1925 Kharkiv
Player Stats Available
16/10
15:00
Lviv
Dynamo Kyiv
Player Stats Available
16/10
17:30
Dnipro-1
Kolos Kovalivka
Player Stats Available
Major League Soccer
16/10
18:00
Montreal Impact
Philadelphia Union
Player Stats Available
16/10
20:30
Los Angeles FC
SJ Earthquakes
Player Stats Available
16/10
23:00
Columbus Crew
Inter Miami
Player Stats Available
17/10
00:00
New England
Chicago Fire
Player Stats Available
17/10
00:30
Toronto
Atlanta United
Player Stats Available
17/10
00:30
Cincinnati
Orlando City
Player Stats Available
17/10
00:30
DC United
Nashville SC
Player Stats Available
CAF Champions League
16/10
13:00
Tusker
Zamalek
CAF Confederations Cup
16/10
13:00
Azam
Pyramids FC
16/10
14:00
URA
Al Masry
16/10
14:00
Red Arrows
1º de Agosto
CAF Champions League
16/10
14:00
APR
Etoile du Sahel
16/10
16:00
ASEC Mimosas
CR Belouizdad
CAF Confederations Cup
16/10
16:30
Ben Guerdane
RSB Berkane
16/10
17:00
Concorde
JS Saoura
CAF Champions League
16/10
18:00
Stade Malien Bamako
Horoya
16/10
18:00
Al Merreikh
Zanaco
CAF Confederations Cup
16/10
18:00
Diambars
Enyimba
16/10
19:00
FAR Rabat
JS Kabylie
Superliga
16/10
12:45
Kastrioti Krujë
Skënderbeu Korçë
Torneo Federal A
16/10
19:00
Crucero del Norte
Douglas Haig
16/10
19:00
Deportivo Camioneros
Circulo Deportivo
16/10
19:30
Sol de Mayo
Independiente Chivilcoy
16/10
19:30
Deportivo Madryn
Estudiantes de San Luis
16/10
20:00
Defensores Belgrano VR
Boca Unidos
16/10
20:00
Huracán Las Heras
Cipolletti
16/10
22:30
Unión Sunchales
Sportivo Las Parejas
Primera B Nacional
16/10
01:10
Atlético Rafaela
Barracas Central
16/10
19:00
Brown de Adrogué
Gimnasia Jujuy
16/10
20:00
Deportivo Santamarina
Almagro
Primera B Metropolitana
16/10
17:05
Sacachispas
JJ Urquiza
16/10
19:00
UAI Urquiza
Deportivo Armenio
16/10
19:00
San Miguel
Defensores Unidos
16/10
19:00
Deportivo Merlo
Fénix
16/10
19:00
Acassuso
Argentino Quilmes
16/10
19:45
Flandria
Colegiales
Premier League
16/10
12:00
Van
Banants
First League
16/10
12:00
Shirak
Gandzasar
AFC Champions League
16/10
16:00
Al Wahda
Al Nassr
16/10
19:00
Persepolis
Al Hilal
South Australia State League 1
16/10
05:00
West Torrens Birkalla
Modbury Jets
Queensland NPL Women
16/10
07:45
Logan Lightning W
SWQ Thunder W
16/10
08:00
Virginia United W
The Gap W
16/10
08:45
Mitchelton W
Western Pride W
Npl Queensland
16/10
09:00
Peninsula Power
Gold Coast United
16/10
10:00
SC Wanderers
Magpies Crusaders
Queensland NPL Women
16/10
10:00
Lions W
Eastern Suburbs NPL
Regionalliga: Tirol
16/10
13:00
Wörgl
Wacker Innsbruck II
Landesliga: Wien
16/10
13:00
Stadlau
Schwechat
Erste Liga
16/10
13:30
Lafnitz
Dornbirn
16/10
13:30
SV Horn II
Amstetten
16/10
13:30
Rapid Wien II
Wacker Innsbruck
Regionalliga: Mitte
16/10
14:00
Stadl-Paura
St. Anna
16/10
14:00
Wolfsberger AC II
Spittal
16/10
14:30
Ried II
Gurten
Regionalliga: Ost
16/10
14:30
Stripfing
Mauerwerk
Regionalliga: Mitte
16/10
15:00
Hertha
Wels
Regionalliga: Ost
16/10
16:00
Wiener Viktoria
Neusiedl
Premier League
16/10
12:00
Sebail
Keşlə FK
16/10
14:00
Qabala
Zira
Vysshaya Liga Reserve
16/10
11:00
Shakhtyor Res.
Torpedo Zhodino Res.
16/10
12:00
Minsk Res.
Gomel Res.
16/10
13:00
FK Ruh Brest Res.
Dinamo Minsk Res.
16/10
14:15
Energetyk-BGU Res.
Dinamo Brest Res.
Vysshaya Liga
16/10
11:00
Isloch
Slutsk
16/10
13:00
Smorgon
Vitebsk
16/10
15:00
Slavia
BATE
Pershaya Liga
16/10
11:00
Krumkachy
Belshina
16/10
13:00
Slonim
Naftan
16/10
15:00
Arsenal
Baranovichi
First Division B
16/10
19:45
Excelsior Virton
Lierse Kempenzonen
Liga De Futbol Prof
16/10
23:00
Municipal Vinto
Independiente Petrolero
16/10
23:00
Always Ready
Wilstermann
16/10
23:00
Royal Pari
The Strongest
16/10
23:00
Real Potosí
Oriente Petrolero
16/10
23:00
Bolívar
San José
Premier Liga
16/10
13:00
Leotar
Borac Banja Luka
16/10
16:00
Sloboda Tuzla
Radnik Bijeljina
16/10
16:00
Zeljeznicar
Sloga
First League: FBiH
16/10
14:00
Bratstvo Gracanica
Mladost Doboj Kakanj
First League: RS
16/10
13:30
Zvijezda '09 Brgule
Tekstilac Derventa
Copa Santa Catarina
16/10
19:00
Joinville
Juventus SC
16/10
19:00
Marcílio Dias
Hercílio Luz
Serie B
16/10
01:30
Goiás
CSA
Player Stats Available
16/10
19:00
Brasil de Pelotas
Vila Nova
Player Stats Available
16/10
20:00
Ponte Preta
Náutico
Player Stats Available
16/10
20:30
Vasco da Gama
Coritiba
Player Stats Available
16/10
22:30
Operário PR
Londrina
Player Stats Available
Serie C
16/10
21:00
Ituano
Paysandu
16/10
23:00
Criciúma
Botafogo PB
Parva Liga
16/10
15:30
Ludogorets
Tsarsko selo
Player Stats Available
16/10
18:00
Lokomotiv Sofia 1929
Levski Sofia
Player Stats Available
Vtora Liga
16/10
13:00
Maritsa Plovdiv
Hebar 1918
16/10
14:00
Neftohimik
Sozopol
16/10
14:00
Strumska slava
Etar
16/10
14:00
Spartak Varna
Yantra 1919
Ligue A
16/10
15:00
Dynamik
Flambeau du Centre
Primera Division
16/10
01:00
Ñublense
Unión La Calera
16/10
15:00
Cobresal
Universidad Católica
16/10
19:00
Santiago Wanderers
Everton
16/10
21:30
Unión Española
Curicó Unido
17/10
00:00
Melipilla
La Serena
Primera B
16/10
19:00
Cobreloa
Copiapó
16/10
23:00
Fernández Vial
Magallanes
Liga BetPlay
16/10
01:40
Deportes Tolima
Atlético Huila
16/10
20:00
La Equidad
Patriotas Boyacá
16/10
22:00
América de Cali
Deportivo Cali
17/10
00:05
Deportivo Pereira
Once Caldas
Liga de Ascenso
16/10
18:00
Puerto Golfito
Turrialba
Primera Division
16/10
21:00
ADR Jicaral
San Carlos
Liga de Ascenso
16/10
21:00
Municipal Liberia
Puntarenas
U19 League
16/10
10:00
Rudeš U19
Dinamo Zagreb U19
16/10
10:00
Slaven Koprivnica U19
Inter Zaprešić U19
3. HNL - Center
16/10
14:30
Lučko
Udarnik Kurilovec
U19 League
16/10
15:00
Lokomotiva Zagreb U19
Dugopolje U19
1. HNL
16/10
14:00
Gorica
Istra 1961
16/10
16:05
Rijeka
Dinamo Zagreb
2. HNL
16/10
12:00
Solin
Jarun
16/10
14:00
Cibalia
Osijek II
16/10
14:00
Kustošija
Dubrava Zagreb
16/10
14:00
Opatija
Varaždin
1. Division
16/10
15:00
AEK Larnaca
PAEEK
16/10
17:00
Paphos
Olympiakos
2. Division
16/10
13:30
Anagennisi Deryneia
Othellos
16/10
13:30
Alki Oroklini
Akritas
U19 League
16/10
09:00
Ostrava U19
Opava U19
16/10
09:15
FK Pardubice U19
Mlada Boleslav U19
16/10
10:00
Slavia Prague U19
Plzen U19
16/10
11:00
Meteor Praha U19
Slovacko U19
16/10
12:00
Sparta Praha U19
Brno U19
16/10
12:30
FC Fastav Zlin U19
Ceske Budejovice U19
16/10
12:30
Hradec Kralove U19
Karvina U19
4. Liga Division F
16/10
13:30
Jiskra Rýmařov
Havířov
Fortuna Liga
16/10
15:00
Jablonec
České Budějovice
16/10
15:00
Mladá Boleslav
Bohemians 1905
16/10
15:00
Baník Ostrava
Slovácko
16/10
18:00
Slavia Praha
Slovan Liberec
2. Liga FNL
16/10
14:30
Příbram
Opava
16/10
14:30
Prostějov
Vysočina Jihlava
U19 League
16/10
11:30
Odense U19
Midtjylland U19
16/10
12:00
Randers Freja U19
Brøndby U19
First Division
16/10
12:30
HB Køge
Nykøbing
16/10
13:00
Jammerbugt
Hvidovre
Liga Pro
16/10
01:00
Emelec
Orense
16/10
21:00
Guayaquil City
Olmedo
16/10
23:30
Aucas
Universidad Católica
Premier League 2 Division One
16/10
12:00
Manchester United U23
Blackburn Rovers U23
16/10
13:00
Chelsea U23
Derby County U23
Non League Premier: Southern South
16/10
15:00
Chesham United
Dorchester Town
16/10
15:00
Farnborough
Kings Langley
16/10
15:00
Harrow Borough
Gosport Borough
16/10
15:00
Metropolitan Police FC
Merthyr Town
16/10
15:00
Poole Town
Hendon
16/10
15:00
Taunton Town
Beaconsfield Town
16/10
15:00
Tiverton Town
Wimborne Town
16/10
15:00
Walton Casuals
Swindon Supermarine
16/10
15:00
Weston-super-Mare
Salisbury
Premier League 2 Division One
16/10
16:00
Liverpool U23
Arsenal U23
16/10
17:00
Brighton U23
Crystal Palace U23
16/10
19:30
Manchester City U23
Leicester City U23
FA Cup
16/10
12:30
Bromsgrove Sporting
Grimsby Town
16/10
15:00
Curzon Ashton
Chesterfield
16/10
15:00
York City
Morpeth Town
16/10
15:00
Hereford
Solihull Moors
16/10
15:00
Boston United
Stratford Town
16/10
15:00
King's Lynn Town
Peterborough Sports
16/10
15:00
Tamworth
Notts County
16/10
15:00
Ebbsfleet United
Hampton & Richmond
16/10
15:00
Dorking Wanderers
Hayes & Yeading United
16/10
15:00
Harrow Borough
Chelmsford City
16/10
15:00
Wealdstone
Dagenham & Redbridge
16/10
15:00
Banbury United
Bath City
16/10
15:00
Barnet
Boreham Wood
16/10
15:00
Yeovil Town
Weymouth
16/10
15:00
Eastleigh
Folkestone Invicta
16/10
15:00
Dover Athletic
Yate Town
16/10
15:00
Torquay United
Havant & Waterlooville
16/10
15:00
Bowers & Pitsea
Aldershot Town
16/10
15:00
Corinthian-Casuals
St Albans City
16/10
15:00
Horsham
Woking
16/10
15:00
Southport
Altrincham
16/10
15:00
Kettering Town
Buxton
16/10
15:00
Brackley Town
Guiseley
16/10
15:00
Marine
Wrexham
League One
16/10
15:00
AFC Wimbledon
Sheffield Wednesday
Player Stats Available
16/10
15:00
Bolton Wanderers
Wigan Athletic
Player Stats Available
16/10
15:00
Cambridge United
Ipswich Town
Player Stats Available
16/10
15:00
Cheltenham Town
Accrington Stanley
Player Stats Available
16/10
15:00
Doncaster Rovers
Wycombe Wanderers
Player Stats Available
16/10
15:00
Fleetwood Town
Crewe Alexandra
Player Stats Available
16/10
15:00
Gillingham
Sunderland
Player Stats Available
16/10
15:00
Lincoln City
Charlton Athletic
Player Stats Available
16/10
15:00
Oxford United
Plymouth Argyle
Player Stats Available
16/10
15:00
Rotherham United
Portsmouth
Player Stats Available
16/10
15:00
Shrewsbury Town
Milton Keynes Dons
Player Stats Available
League Two
16/10
15:00
Bradford City
Bristol Rovers
16/10
15:00
Carlisle United
Tranmere Rovers
16/10
15:00
Colchester United
Harrogate Town
16/10
15:00
Crawley Town
Sutton United
16/10
15:00
Exeter City
Newport County
16/10
15:00
Leyton Orient
Walsall
16/10
15:00
Northampton Town
Mansfield Town
16/10
15:00
Oldham Athletic
Stevenage
16/10
15:00
Port Vale
Barrow
16/10
15:00
Salford City
Hartlepool United
16/10
15:00
Scunthorpe United
Forest Green Rovers
16/10
15:00
Swindon Town
Rochdale
Vanarama National League North
16/10
15:00
Fylde
Gloucester City
16/10
15:00
AFC Telford United
Farsley Celtic
16/10
15:00
Chorley
Darlington
Vanarama National League South
16/10
15:00
Billericay Town
Slough Town
16/10
15:00
Eastbourne Borough
Chippenham Town
16/10
15:00
Welling United
Braintree Town
Esiliiga B
16/10
11:00
Laanemaa Haapsalu
Tabasalu
16/10
11:00
TJK Legion II
FC Tallinn
16/10
17:00
Viimsi
Harju Jalgpallikool
Meistriliiga
16/10
11:00
Vaprus
Nõmme Kalju
16/10
17:00
Tammeka
Trans
Esiliiga A
16/10
11:00
Tallinna Kalev
Flora II
1. Deild
16/10
13:00
B36 II
AB
Meistaradeildin
16/10
15:00
EB / Streymur
TB
1. Deild
16/10
16:00
Skála
KÍ II
Meistaradeildin
16/10
16:00
HB
B68
16/10
18:00
B36
Kolmonen
16/10
11:00
Kultsu
Ri-Pa
16/10
11:00
Peimari United
Inter Turku II
16/10
11:15
ÅIFK
VG-62
A-Junior League
16/10
12:00
KäPa U20
HJK U20
Kakkosen Cup
16/10
14:00
PEPO
SJK Akatemia
Kolmonen
16/10
14:00
TPS II
MaPS
A-Junior League
16/10
14:15
TPS U20
VJS U20
Veikkausliiga
16/10
13:00
Ilves
HJK
16/10
15:00
HIFK
SJK
16/10
15:00
Inter Turku
KuPS
16/10
15:00
Haka
Lahti
16/10
15:00
Oulu
Mariehamn
16/10
15:00
KTP
Honka
Ykkonen
16/10
13:00
Jaro
RoPS
16/10
13:00
KPV
MuSa
16/10
14:00
Gnistan
VPS
16/10
16:00
JIPPO
PK-35
Kakkonen
16/10
12:00
Kraft
JJK
16/10
12:00
Vaajakoski
VIFK
16/10
13:00
PIF
Jazz
16/10
13:00
VJS
SalPa
16/10
13:00
EPS
KaaPo
16/10
13:00
MiPK
KäPa
16/10
13:00
MYPA
PeKa
16/10
13:00
NJS
Kiffen
16/10
14:00
PKKU
JäPS
16/10
15:00
GrIFK
TPV
Crystalbet Erovnuli Liga
16/10
11:30
Shukura
Dinamo Batumi
16/10
13:30
Telavi
Lokomotivi Tbilisi
16/10
14:30
Saburtalo
Samgurali
16/10
15:30
Dila
Samtredia
16/10
17:30
Dinamo Tbilisi
Torpedo Kutaisi
Junioren Bundesliga
16/10
10:00
Arminia Bielefeld U19
Borussia Dortmund U19
16/10
10:00
Fortuna Koln U19
Borussia M'gladbach U19
16/10
10:00
Energie Cottbus U19
Bremen U19
16/10
10:00
Eintracht Frankfurt U19
Bayern U19
16/10
10:00
Ingolstadt U19
Unterhaching U19
16/10
11:00
Paderborn U19
Bochum U19
16/10
11:00
Nurnberg U19
Kickers Offenbach U19
Bundesliga Women
16/10
12:00
Freiburg W
Bayer Leverkusen W
Junioren Bundesliga
16/10
12:00
Hamburger SV U19
Wolfsburg U19
16/10
12:00
Hannover U19
Magdeburg U19
16/10
12:00
RB Leipzig U19
Chemnitzer FC U19
16/10
12:00
Stuttgart U19
Augsburg U19
3. Liga
16/10
13:00
Eintracht Braunschweig
Borussia Dortmund II
16/10
13:00
Kaiserslautern
Freiburg II
16/10
13:00
Zwickau
MSV Duisburg
16/10
13:00
Hallescher FC
Saarbrücken
16/10
13:00
Meppen
Magdeburg
Regionalliga: Nordost
16/10
12:00
Auerbach
Luckenwalde
16/10
12:00
FSV Optik Rathenow
Chemnitzer FC
16/10
12:00
Energie Cottbus
ZFC Meuselwitz
16/10
12:00
Altglienicke
Babelsberg
Regionalliga: Nord
16/10
12:00
Phönix Lübeck
Eintracht Norderstedt
Regionalliga: Bayern
16/10
13:00
Illertissen
Schweinfurt
16/10
13:00
Augsburg II
Eichstätt
16/10
13:00
Nürnberg II
Memmingen
16/10
13:00
Aubstadt
Pipinsried
16/10
13:00
Greuther Fürth II
Schalding-Heining
16/10
13:00
Rain / Lech
Unterhaching
Regionalliga: Südwest
16/10
13:00
Schott Mainz
Hoffenheim II
16/10
13:00
Mainz 05 II
Hessen Kassel
16/10
13:00
SV Steinbach
FSV Frankfurt
16/10
13:00
Teutonia WS
Homburg
16/10
13:00
Bahlinger SC
Ulm
16/10
13:00
Pirmasens
TuS RW Koblenz
Regionalliga: West
16/10
13:00
Rödinghausen
Alemannia Aachen
16/10
13:00
Sportfreunde Lotte
Bonner SC
16/10
13:00
Homberg
Preußen Münster
16/10
13:00
Fortuna Köln
Lippstadt 08
16/10
13:00
Wuppertaler SV
Rot-Weiß Oberhausen
16/10
13:00
SV 1919 Straelen
Uerdingen
16/10
13:00
Rot-Weiss Essen
Wiedenbrück
Regionalliga: Nord
16/10
13:00
Heider SV
Teutonia Hamburg
16/10
13:00
St. Pauli II
VfB Lübeck
16/10
13:00
Werder Bremen II
VfB Oldenburg
16/10
14:00
Atlas Delmenhorst
Oberneuland
Super League K19
16/10
11:00
Lamia U19
Aris U19
16/10
14:00
PAOK U19
Volos NFC U19
Super League
16/10
16:15
Apollon Smirnis
Asteras Tripolis
16/10
18:30
Panathinaikos
Ionikos
Liga Nacional
16/10
17:00
Cotzumalguapa
Iztapa
Primera Division
16/10
22:00
Aurora
Chimaltenango
16/10
22:30
Mixco
Sacachispas
OTP Bank Liga
16/10
13:45
Gyirmót
Paksi SE
16/10
16:00
Ferencváros
Zalaegerszegi TE
16/10
18:30
MOL Vidi
Honvéd
Iceland Cup
16/10
16:00
ÍA
Víkingur Reykjavík
Liga 1
16/10
09:15
Persita
Persiraja Banda Aceh
16/10
09:15
Persela
Madura United
16/10
12:15
Persipura
Persebaya Surabaya
16/10
14:45
Bhayangkara
Persib
Ligat ha'Al
16/10
16:00
Hapoel Katamon
Maccabi Haifa
16/10
16:45
Ashdod
Bnei Sakhnin
16/10
17:00
Hapoel Haifa
Hapoel Nazareth Illit
16/10
18:30
Maccabi Netanya
Maccabi Tel Aviv
PrimaVera 1
16/10
10:00
Atalanta U19
Lecce U19
16/10
10:00
Genoa U19
Torino U19
16/10
12:00
Bologna U19
Spal U19
16/10
12:00
Juventus U19
Sampdoria U19
16/10
14:00
Empoli U19
Inter U19
Serie C: Girone B
16/10
13:00
Vis Pesaro
Cesena
16/10
13:30
Grosseto
Reggiana
16/10
13:30
Pontedera
Lucchese
16/10
13:30
Carrarese
Pistoiese
16/10
13:30
Modena
Viterbese Castrense
16/10
13:30
Olbia
Imolese
16/10
16:30
Pescara
Fermana
16/10
16:30
Robur Siena
Virtus Entella
16/10
16:30
Teramo
Gubbio
J2-League
16/10
05:00
Blaublitz Akita
Machida Zelvia
16/10
06:00
Sagamihara
Montedio Yamagata
16/10
06:00
Giravanz Kitakyushu
Tokyo Verdy
16/10
06:00
V-Varen Nagasaki
Albirex Niigata
16/10
10:30
Ryūkyū
Ehime
J3-League
16/10
05:00
Azul Claro Numazu
Roasso Kumamoto
Japan Football League
16/10
05:00
Honda
Matsue City
16/10
05:00
Suzuka Unlimited
Nara Club
16/10
05:00
Tokyo Musashino City
Honda Lock
Premier League
16/10
10:00
Akzhayik
Arys
16/10
12:00
Shakhter Karagandy
Kaspiy
16/10
14:00
Aktobe
Kairat
16/10
14:00
Ordabasy
Atyrau
First Division
16/10
11:00
Akademiya Ontustik
Sport Academy Kairat
National League
16/10
07:00
Hwaseong
Yangju Citizen
K League 2
16/10
08:00
Asan Mugunghwa
Daejeon Citizen
16/10
10:30
Gyeongnam
Ansan Greeners
Superliga
16/10
12:00
Gjilani
KF Ballkani
16/10
12:00
Prishtina
KF Llapi
16/10
14:00
Drenica
KF Feronikeli
Virsliga
16/10
12:00
Valmiera / BSS
Liepāja
16/10
14:00
Rīgas FS
Spartaks Jūrmala
First Liga
16/10
13:00
Smiltene
Tukums
16/10
14:00
Grobiņa
Rēzekne / BJSS
A Lyga
16/10
11:00
Hegelmann Litauen
Kauno Žalgiris
1. Lyga
16/10
12:00
Šilas
Atmosfera
A Lyga
16/10
13:00
Džiugas Telšiai
Dainava
1. Lyga
16/10
13:00
BFA
Trakai II
16/10
16:00
FA Šiauliai
Babrungas
16/10
16:00
Neptūną Klaipėda
Minija
Liga Primera U20
16/10
22:00
Diriangén U20
Walter Ferretti U20
17/10
00:00
Real Estelí U20
Managua U20
Premiership
16/10
15:00
Cliftonville
Larne
16/10
15:00
Glenavon
Dungannon Swifts
16/10
15:00
Portadown
Ballymena United
16/10
15:00
Warrenpoint Town
Linfield
16/10
17:30
Glentoran
Coleraine
Championship
16/10
15:00
Dergview
Loughgall
16/10
15:00
Dundela
Ballinamallard United
16/10
15:00
H&W Welders
Knockbreda
16/10
15:00
Institute
Newry City AFC
Toppserien
16/10
14:00
Klepp W
Trondheims-Ørn W
16/10
14:00
Kolbotn W
Lyn W
16/10
14:00
Stabæk W
LSK Kvinner W
Obos-Ligaen
16/10
14:00
Bryne
Fredrikstad
16/10
14:00
Grorud
Raufoss
16/10
14:00
HamKam
KFUM
16/10
14:00
Jerv
Ranheim
16/10
14:00
Stjørdals-Blink
Start
16/10
14:00
Strømmen
Sandnes Ulf
16/10
14:00
Åsane
Ullensaker / Kisa
2. Division
16/10
13:00
Florø
Brattvåg
16/10
13:30
Sotra
Egersund
16/10
14:00
Kongsvinger
Kvik Halden
16/10
14:00
Kjelsås
Vard
16/10
14:15
Notodden
Øygarden
16/10
14:30
Nardo
Skeid
16/10
15:00
Asker
Moss
16/10
15:00
Fløya
Bærum
16/10
15:00
Eidsvold
Tromsdalen
West Bank League
16/10
16:00
Shabab Al-Dhahiriya
Thagafi Tulkarm
16/10
16:00
Jabal Al Mukaber
Al-Bireh
Division 1
16/10
23:30
Nacional Asunción
Sportivo Luqueño
Primera Division
16/10
17:00
Alianza Atlético
Academia Cantolao
16/10
19:15
UTC Cajamarca
Sport Boys
16/10
21:30
Carlos Manucci
Alianza Lima
Ekstraliga Women
16/10
12:00
UJ Krakow W
Czarni Sosnowiec W
3. Liga
16/10
13:00
Avia Swidnik
KSZO
16/10
13:30
Rekord Bielsko-Biała
Goczałkowice Zdrój
16/10
14:00
Wikielec
Legionovia Legionowo
16/10
14:00
Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin
16/10
14:00
Olimpia Grudziądz
Baltyk Koszalin
16/10
14:00
Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź Legnica II
16/10
14:00
Ślęza Wrocław
Gać Oława
16/10
14:00
Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa
16/10
14:00
NKP Podhale
Siarka Tarnobrzeg
16/10
16:00
Broń Radom
Polonia Warszawa
16/10
16:00
Kluczbork
Polonia Bytom
1. Liga
16/10
11:40
Resovia Rzeszów
Chrobry Głogów
16/10
14:00
Jastrzębie
Polkowice
16/10
17:00
Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec
16/10
17:00
Podbeskidzie
Sandecja Nowy Sącz
16/10
19:30
SKRA Częstochowa
Katowice
Taça De Portugal
16/10
11:00
Oliveira Hospital
Vitória Guimarães
16/10
15:00
Oriental Dragon
Moreirense
16/10
15:00
Valadares Gaia
Casa Pia
16/10
15:00
Berço
Belenenses
16/10
15:00
Espinho
Caldas
16/10
15:00
Leixões
Vilaverdense
16/10
15:00
Vilafranquense
Real
16/10
15:00
Paredes
Academico Viseu
16/10
16:00
União de Leiria
Santa Clara
16/10
18:00
Louletano
Estrela Amadora
16/10
20:15
Trofense
Benfica
Women's National League
16/10
14:00
DLR Waves W
Bohemians WFC W
16/10
18:00
Peamount United W
Athlone Town WFC W
Liga 2
16/10
09:00
Dunărea Călăraşi
Metaloglobus
16/10
09:00
Dacia Unirea Brăila
SCM Gloria Buzau
16/10
09:00
Unirea Slobozia
ASU Poli Timişoara
16/10
09:00
Viitorul Şelimbăr
Concordia Chiajna
3. Liga: Series 8
16/10
13:00
Crişul Chişineu Criş
Ghiroda
Liga 1
16/10
15:30
Sepsi
Voluntari
16/10
18:30
FCSB
Mioveni
Pfl
16/10
10:30
Ural 2
Zvezda Perm
Championship
16/10
15:00
Ayr United
Queen of the South
16/10
15:00
Dunfermline Athletic
Kilmarnock
16/10
15:00
Inverness CT
Greenock Morton
16/10
15:00
Raith Rovers
Arbroath
League One
16/10
15:00
Alloa Athletic
Peterhead
16/10
15:00
Clyde
Montrose
16/10
15:00
Dumbarton
Queen's Park
16/10
15:00
East Fife
Cove Rangers
16/10
15:00
Falkirk
Airdrieonians
League Two
16/10
15:00
Albion Rovers
Elgin City
16/10
15:00
Cowdenbeath
Stenhousemuir
16/10
15:00
Forfar Athletic
Annan Athletic
16/10
15:00
Stirling Albion
Stranraer
Super Liga
16/10
14:55
Kolubara
Crvena Zvezda
16/10
17:00
Čukarički
Vojvodina
Fortuna Liga
16/10
15:00
Žilina
DAC
16/10
17:00
Zlaté Moravce
Sereď
16/10
17:00
Pohronie
Ružomberok
16/10
17:00
Senica
Zemplín Michalovce
2. Liga
16/10
13:30
Námestovo
Komárno
16/10
13:30
Púchov
Petržalka akadémia
16/10
13:30
Banska Bystrica
Slovan Bratislava II
16/10
13:30
Dubnica
FK Košice
16/10
17:00
Skalica
Partizán Bardejov
1. SNL
16/10
16:00
Mura
Aluminij
16/10
19:15
Maribor
Radomlje
2. SNL
16/10
14:00
Krško
Beltinci
16/10
14:00
Dekani
Rogaška
16/10
14:00
Dob
Gorica
16/10
14:00
Primorje
Fužinar
16/10
14:00
Rudar Velenje
Brežice
S-League
16/10
02:00
Henderson Eels
Marist Fire
Premier League
16/10
16:00
SuperSport United
Baroka
16/10
16:30
Kaizer Chiefs
Chippa United
Primera Division Women
16/10
12:00
Valencia W
Rayo Vallecano W
16/10
17:00
Sevilla W
Real Madrid
Allsvenskan Women
16/10
13:00
Vittsjo
Hammarby W
16/10
14:00
Djurgarden W
Kristianstads W
Superettan
16/10
12:00
GAIS
Värnamo
16/10
14:00
AFC Eskilstuna
Västerås SK
Ettan: North
16/10
12:00
Umeå
Gefle
16/10
12:00
Sollentuna
Sylvia
Ettan: South
16/10
12:00
Torns
Tvååker
16/10
12:00
Lindome
Vänersborgs IF
16/10
13:00
IFK Malmö
Assyriska Turabdin
Ettan: North
16/10
15:00
Sandviken
Haninge
16/10
15:00
Hudiksvall
Täby
Ettan: South
16/10
15:00
Utsikten
Österlen
16/10
15:00
Åtvidaberg
Linköping City
16/10
15:00
Lund
Oskarshamns AIK
Challenge League
16/10
17:00
Kriens
FC Schaffhausen
16/10
17:00
Yverdon Sport
Wil
1.Liga Promotion
16/10
13:45
Sion II
Étoile Carouge
16/10
14:30
Basel II
Zürich II
16/10
15:00
Bavois
Rapperswil-Jona
16/10
16:00
Stade Nyonnais
Black Stars
16/10
16:45
Bellinzona
Cham
16/10
19:00
Chiasso
Brühl
Thai League Two
16/10
11:00
Phrae United
Sukhothai
Thai Premier League
16/10
11:30
Samut Prakan City
Port
16/10
12:00
Khon Kaen United
Nong Bua Pitchaya
16/10
12:00
Suphanburi
Bangkok Glass
Thai League Two
16/10
12:00
Trat
Kasetsart
16/10
12:30
Muangkan United
Khonkaen
Thai Premier League
16/10
13:00
Chiangmai United
Prachuap
Thai League Two
16/10
13:00
Lampang
Ayutthaya United
16/10
13:00
Raj Pracha
Rayong
1. Lig
16/10
11:30
Ümraniyespor
Eyüpspor
16/10
11:30
Bandırmaspor
Ankaragücü
16/10
14:00
Denizlispor
Balıkesirspor
16/10
17:00
Menemen Belediyespor
Samsunspor
Persha Liga
16/10
11:15
Podillya Khmelnytskyi
Prykarpattia
16/10
13:30
Hirnyk
Avanhard
Primera Division
16/10
14:30
River Plate
Sud América
16/10
16:45
Torque
Rentistas
16/10
19:00
Liverpool
Plaza Colonia
16/10
22:00
Nacional
Boston River
Segunda Division
16/10
23:00
Albion
Rampla Juniors
16/10
23:00
Juventud
Rocha
16/10
23:00
Racing
Defensor Sporting
16/10
23:00
Villa Teresa
Cerro
USL Championship
16/10
20:00
Real Monarchs
Austin Bold
16/10
22:00
Las Vegas Lights
Phoenix Rising
17/10
00:00
Hartford Athletic
Loudoun United
17/10
00:00
Indy Eleven
Louisville City
17/10
00:00
Memphis 901
Atlanta United II
17/10
00:00
Charlotte Independence
Charleston Battery
17/10
00:30
Miami FC II
Pittsburgh Riverhounds
USL League One
16/10
23:30
Richmond Kickers
Forward Madison
17/10
00:00
Chattanooga Red Wolves
Toronto II
17/10
00:00
Greenville Triumph
New England II
17/10
00:00
Union Omaha
North Carolina
Primera Division
16/10
01:30
Deportivo Táchira
Zamora Fútbol Club
Segunda Division
16/10
20:30
Angostura
Petare
16/10
20:30
Libertador
Fundación AIFI
16/10
20:30
Titanes
ULA
16/10
20:30
Atlético El Vigía
Real Frontera
16/10
20:30
Llaneros de Guanare
Yaracuy
Primera Division
16/10
21:00
Aragua
Yaracuyanos
16/10
23:15
Deportivo La Guaira
Deportivo Lara
Welsh Cup
16/10
14:30
Haverfordwest County
Bala Town
16/10
14:30
Carmarthen Town
The New Saints
16/10
14:30
Penybont
Caernarfon Town
SAFF Championship
16/10
16:00
India
Nepal
    ajax-loader
    sem, venenatis, amet, neque. ut pulvinar efficitur. ipsum sit risus Scroll to Top